O nas

Głównym przedmiotem działalności naszej spółki jest kompleksowe wykonawstwo dróg i ulic wraz z towarzyszącą infrastrukturą.

MABAU to wieloletnie doświadczenie w branży drogowej. Od początku powstania firmy naszym celem jest profesjonalna obsługa najbardziej wymagających Inwestorów, do których należą jednostki sektora publicznego jak również prywatnego na terenie całej Polski. W 2022 roku Mabau dołączył do rodziny CRH – wiodącej grupy spółek o zasięgu globalnym produkujących całą gamę materiałów budowlanych, zatrudniająca ponad 78500 osób w 3390 lokalizacjach na całym świecie

DOŚWIADCZONA
KADRA
ZADOWOLENI inwestorzy
WIELOLETNIE
DOŚWIADCZENIE
WŁASNY PARK MASZYNOWY

Zatrudniany przez nas zespół doświadczonej kadry inżynieryjno – budowalnej oraz posiadanie rozbudowanego i wyspecjalizowanego parku sprzętowo – maszynowego gwarantuje płynną i samodzielną realizację procesu budowlanego w zakresie kompleksowej budowy dróg i ulic wraz z towarzyszącą jej infrastrukturą wodociągową, kanalizacyjną, elektryczną, teletechniczną, gazową oraz inżynierią ruchu. Najwyższa jakość wykonywanych usług jest doceniana, przez co rozwój firmy wciąż przyspiesza i umożliwia realizację coraz większych i coraz bardziej prestiżowych inwestycji.